SERTİFİKALARIMIZ

Solitek Mühendislik, yenilenebilir güneş enerjisi alanındaki faaliyetlerini kalite, iş güvenliği, çevreye duyarlılık ve müşteri ilişkileri süreçlerini uluslararası standartlarda yürüttüğünü detaylı denetimlerle kanıtlamıştır.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, müşteri beklenti, ihtiyaç ve mevzuat gerekliliklerini karşılayarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefleyen, dünya çapında kabul görmüş bir kalite yönetim sistemi şeklidir. Kuruluşun organizasyon yapısından, müşterilerinin memnuniyet düzeyine, toplanan verilerin analizinden süreçlerin etkin yönetimine, iç denetimlerden ürün tasarımına, satınalmadan üretime kadar birçok noktada Kalite Yönetim Sistemi şartlarını belirler. satış.

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Standardı, müşterilerini memnun etmek ve onlara beklentilerinin ötesinde hizmet vermek isteyen özel kuruluşlar, kamu kuruluşları veya gönüllü sektörler olsun her tür ve büyüklükteki işletmenin uygulayabileceği bir standarttır.

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı ve ilgili standartlar hazırlandıkları tarih itibariyle tüm ülkelerde yürürlükte olan çevre yasa ve yönetmeliklerine uygunluk göstermekte, uygulamalar genel olarak mevzuat gerekliliklerinin getirdiği yükümlülüklerin yerine getirilmesi ile paralellik göstermekte ve uygulamaların bir sistem içinde yürütülmesi için temel oluşturur.

ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi