SmartShunt 500A/50mV

Ürün Kodu : SHU050150050
Euro Ürün Fiyatı : 139,65 € + KDV
Dolar Ürün Fiyatı : $ + KDV

Ürün Açıklaması

SmartShunt ekranı olmayan, hepsi bir arada akü monitörüdür. Telefonunuz ekran işlevi görür. SmartShunt, Bluetooth aracılığıyla telefonunuzdaki (ya da tabletteki) VictronConnect uygulamasına bağlanır ve bu sayede şarj durumu, kalan zaman, geçmiş bilgisi ve daha fazlasını içeren tüm izlenmiş parametreleri rahatça okuyabilirsiniz. 

Alternatif olarak SmartShunt bir GX cihazına bağlanabilir ve bu cihazla okunabilir. SmartShunt bağlantısı VE.Direct kablosu ile yapılır.

SmartShunt, BMV akü monitörü için, özellikle de akü monitörünün gerektiği ama daha az kablo ve karmaşanın istendiği sistemler için iyi bir alternatiftir.
SmartShunt’ta ikinci bir aküyü izleme, orta nokta izleme veya sıcaklık sensörü için kullanılabilecek Bluetooth, VE.Direct portu ve bir bağlantı bulunur.

The SmartShunt is an all in one battery monitor, only without a display. Your phone acts as the display. The SmartShunt connects via Bluetooth to the VictronConnect App on your phone (or tablet) and you can conveniently read out all monitored battery parameters, like state of charge, time to go, historical information and much more.

Alternatively the SmartShunt can be connected and be read by a GX device. Connection to the SmartShunt is made via a VE.Direct cable.

The SmartShunt is a good alternative for a BMV battery monitor, especially for systems where battery monitoring is needed but less wiring and clutter is wanted.
The SmartShunt is equipped with Bluetooth, a VE.Direct port and a connection that can be used for: monitoring a second battery, midpoint monitoring or a temperature sensor.

Ürün PDF

Kategoriler