SmartSolar MPPT 250/60-Tr

Ürün Kodu : SCC125060221
Euro Ürün Fiyatı : 709,80 € + KDV
Dolar Ürün Fiyatı : $ + KDV

Ürün Açıklaması

Solar şarj cihazı, güneş panellerinden gelen enerjiyi toplar ve akülerinizde depolar. En yeni ve en hızlı teknolojiyi kullanan BlueSolar bu enerji toplama işlemini maksimum seviyeye çıkarır ve aküyü en kısa sürede tamamen şarj eder. BlueSolar akünün sağlığını korur ve hizmet ömrünü uzatır.

SmartSolar şarj kontrol cihazı ciddi ölçüde bitmiş bir aküyü bile yeniden şarj eder. Hücrelerin kalıcı olarak sülfatlanmaması ve hasar görmemesi kaydıyla 0 Volt'a kadar düşmüş bir akü voltajıyla çalışabilir.

A solar charger gathers energy from your solar panels, and stores it in your batteries. Using the latest, fastest technology, SmartSolar maximises this energy-harvest, driving it intelligently to achieve full charge in the shortest possible time. SmartSolar maintains battery health, extending its life.

The SmartSolar charge controller will even recharge a severely depleted battery. It can operate with a battery voltage as low as 0 Volts, provided the cells are not permanently sulphated or otherwise damaged.

Ürün PDF

Kategoriler